8 niesamowitych rzeczy do zobaczenia w Phuket

Mówiłem o Phuket i mój przyjaciel zapytał mnie, co można zobaczyć w Phuket? Jeśli jesteś w Phuket po raz pierwszy, to masz szczęście, ponieważ miejsce to jest pełne niesamowitych rzeczy do zobaczenia.

Oto niektóre z rzeczy, których nigdy nie będziesz chciał przegapić, jeśli odwiedzisz Phuket po raz pierwszy.

1. Phuket Fantasea

Jest to największy park tematyczny w Phuket. Znajduje się on na wschodnim wybrzeżu Phuket. Jest tam mnóstwo przejażdżek, pokazów i zwierząt do zobaczenia w tym miejscu. Więc jeśli chcesz się dobrze bawić to powinieneś odwiedzić to miejsce.

2. Chalong Pier

Jest to najpiękniejsze i najlepiej utrzymane molo w Phuket. Znajduje się ono we wschodniej części wyspy i ma wiele pięknych i uroczych hoteli w pobliżu. Jeśli szukasz romantycznej randki to jest to najlepsze miejsce.

3. Plaża Surin

Ta plaża jest najczęściej odwiedzaną plażą w Phuket. Jest to mała plaża, która słynie z czystej wody i krystalicznie czystej wody. Jeśli szukasz jakiejś przygody to możesz spróbować snorkelingu i pływania w morzu.

4. Plaża Kata

Kata Beach jest jedną z najbardziej popularnych plaż Phuket. Plaża znajduje się w zachodniej części wyspy i jest idealnym miejscem na relaks. Można tu odpocząć na piasku, pospacerować i spędzić miło czas.

5. Karon Beach

Karon Beach jest jedną z najlepszych plaż Phuket. Jeśli chcesz poczuć prawdziwe piękno wyspy to powinieneś odwiedzić tę plażę. Jest to jedno z najbardziej popularnych miejsc na zakupy i posiłki.

6. Kamala Beach

Jest to mała i piękna plaża w Phuket. Znajduje się ona w północnej części wyspy. Jeśli szukasz spokojnego miejsca na relaks to jest to najlepsze miejsce dla Ciebie.

7. Bang Tao Beach

Bang Tao Beach znajduje się w północnej części Phuket. Jest to jedna z najpiękniejszych plaż Phuket. Plaża jest otoczona przez lasy tropikalne.

8. Plaża Patong

Patong Beach jest jedną z najbardziej popularnych plaż Phuket. W okolicy znajdziesz tysiące barów i restauracji.

Wnioski:

Mam nadzieję, że spodobała Ci się ta lista. Teraz pozostaje Ci wybrać najlepszą z nich i cieszyć się pięknem wyspy.