Co warto zobaczyć w Dublinie

Dublin jest wspaniałym miastem i ma wiele miejsc, które można odwiedzić, aby cieszyć się pięknem miasta. Jeśli jesteś turystą, to możesz również cieszyć się miastem odwiedzając różne miejsca. Oto 7 najlepszych rzeczy, które powinieneś odwiedzić będąc w Dublinie.

Magazyn Guinnessa

Istnieją dwa magazyny Guinnessa na świecie jeden jest w Dublinie, a drugi w Londynie. Oba magazyny mają różne projekty i możesz cieszyć się doświadczeniem zwiedzania magazynu.

Rzeka Liffey

Jeśli chcesz cieszyć się pięknem rzeki, powinieneś odwiedzić rzekę Liffey. Można cieszyć się widokiem rzeki z różnych miejsc i uzyskać najlepsze z wakacji.

Muzeum Gier Gaelickich

Jeśli jesteś miłośnikiem Irlandii to musisz odwiedzić to muzeum. To muzeum wyświetla gry i sprzęt, który był używany w grze.

Muzeum Historii Naturalnej

Muzeum Historii Naturalnej jest największym muzeum w Irlandii i posiada ogromną kolekcję skamieniałości. Muzeum posiada szeroką gamę minerałów i kamieni, które są ważne dla życia człowieka.

Stadion Olimpijski

Stadion Olimpijski został zbudowany na potrzeby Igrzysk Olimpijskich i jest jednym z najbardziej znanych miejsc do odwiedzenia w Dublinie.

Park Phoenix

Jest to jeden z największych parków w Dublinie i możesz cieszyć się spacerami tutaj i odkrywać naturę.

Trinity College

Jest to jeden z najstarszych kolegiów w Irlandii i jest jednym z najczęściej odwiedzanych kolegiów.

Wnioski:

Dublin jest bardzo pięknym miastem i powinieneś upewnić się, że odwiedzisz wszystkie miejsca w mieście i cieszyć się pięknem tego miasta.