Odchudzające wakacje za granicą

Jeśli zdecydowałeś, że nadszedł czas, aby schudnąć, zadbać o lepszą formę, mamy kilka świetnych opcji, jeśli podróżujesz sam. Oto najlepsze programy odchudzania i miejsca docelowe dla podróżujących samotnie. Właściwie większość ludzi, którzy chcą wybrać się na rekolekcje odchudzające lub wziąć udział w programie odchudzania, podróżuje na własną rękę. To świetna okazja, aby odpocząć i skupić się na własnym zdrowiu i dobrym samopoczuciu bez rozpraszania się. Wczasy odchudzające za granicą są dobrą opcją na zrzucenie zbędnych kilogramów.

 

Możesz dołączyć do grupowego odosobnienia z www.inspa.co.uk, która prowadzi regularne odosobnienia w pięknych butikach, a będziesz prowadzony i wspierany przez zespół ekspertów fitness i żywienia przylatujących z Londynu lub możesz wybrać między krótkim hotele na trasach i na długich trasach, które oferują programy wellness. Może to być cokolwiek, od intensywnego programu zmiany kształtu z naciskiem na fitness po program ajurwedyjski lub detoksykację soków. Wszystkie te hotele są bardzo przyzwyczajone do gości podróżujących w pojedynkę i zapewniają, że poczujesz się jak w domu, a także uzyskasz wyniki. Z przyjemnością porozmawiamy o wielu opcjach, aby znaleźć najlepszy dla Ciebie wybór.

Programy hotelowe na odchudzanie

Oprócz tego, że są programami nastawionymi na wyniki, wszystkie te hotele znakomicie zaspokajają potrzeby podróżujących samotnie, co oznacza, że ​​poczujesz się naprawdę komfortowo i w towarzystwie wielu innych, którzy decydują się podróżować na własną rękę.

Costa Blanca, Hiszpania

Program “Optymalna waga i detoks”

Cele: Wzmocnij proces regeneracji, łącząc dwa ważne podejścia: osiągnąć optymalną wagę w zdrowy sposób, jednocześnie oczyszczając i oczyszczając ciało.

Algarve, Portugalia

Program “Piękna sylwetka”

Ćwiczenia fizyczne połączone ze zbilansowaną dietą to klucz do zdrowszego życia. To intensywny program fitness dla zdrowej utraty wagi.

Algarve, Portugalia

Program “Oczyszczenie i odchudzanie”

Rozpocznij zrównoważony i zdrowy proces odchudzania z programem wakacyjnym Longevity Thalassa Weight Loss w Algarve.

Italian Lakes, Włochy

Program “Zarządzanie wagą”

Nadwaga jest jednym z najpoważniejszych zagrożeń dla zdrowia i nie ma „magicznych” rozwiązań na odchudzanie.