Rzeczy do zrobienia w Edynburgu

W Edynburgu jest wiele miejsc, które możesz odwiedzić i które pozostawią Cię w osłupieniu. Jeśli odwiedzasz Edynburg po raz pierwszy i szukasz najlepszych rzeczy do zrobienia, to nie musisz się martwić, ponieważ w tym artykule dostarczę Ci kilka wskazówek.

Lista nie jest bardzo długa, ale mimo to ma kilka niesamowitych punktów. Więc sprawdźmy niektóre z najlepszych miejsc do odwiedzenia w Edynburgu.

Królewski Ogród Botaniczny

Jest to najstarszy ogród botaniczny w Szkocji. Jeśli szukasz najlepszych miejsc do odwiedzenia w Edynburgu, to zdecydowanie powinieneś udać się do tego miejsca.

Znajduje się on we wschodniej części miasta, a główną atrakcją tego ogrodu jest to, że posiada on wiele roślin i drzew z całego świata. Więc jeśli jesteś miłośnikiem roślin, to jest to miejsce, które zdecydowanie powinieneś odwiedzić.

Zamek w Edynburgu

Jeśli chcesz doświadczyć prawdziwego szkockiego zamku, to musisz odwiedzić to miejsce. Pierwszy zamek został zbudowany w XI wieku i jest symbolem szkockiej historii.

Zamek jest również miejscem turystycznym i jeśli chcesz doświadczyć szkockiej historii, to musisz odwiedzić ten zamek.

Wioska tartanowa

Jest to najlepsze miejsce, jeśli chcesz poczuć prawdziwy szkocki styl życia. Znajdziesz tu wiele sklepów, w których możesz kupić niektóre z tradycyjnych szkockich produktów.

Jeśli jesteś fanem tartanu, to musisz odwiedzić to miejsce.

Royal Yacht Britannia

Jest to drugi co do wielkości jacht królewski w Wielkiej Brytanii i jest to jedyny jacht, który jest obecnie otwarty dla publiczności.

Został zbudowany w 1966 roku i był to pierwszy królewski jacht brytyjskiej rodziny królewskiej. Więc jeśli jesteś wielkim fanem rodziny królewskiej, to zdecydowanie powinieneś odwiedzić to miejsce.

Edinburgh Military Tattoo

Najlepszą rzeczą w tym widowisku jest to, że jest to jedno z najbardziej popularnych wydarzeń w całej Wielkiej Brytanii.

Jeśli interesuje Cię historia i tradycje wojskowe, to zdecydowanie powinieneś odwiedzić to miejsce.

Wnioski:

Mam nadzieję, że podobały Ci się te najlepsze rzeczy do zrobienia w Edynburgu i będziesz miał pomysł na to, co możesz zrobić w tym mieście.