Co zobaczyć w Limie Peru

Jeśli planujesz odwiedzić Limę Peru to powinieneś być podekscytowany możliwością poznania tego pięknego miasta, ponieważ ma ono wiele do zaoferowania swoim gościom. Jeśli szukasz najlepszych miejsc do odwiedzenia w Limie Peru to jesteś we właściwym miejscu, ponieważ tutaj znajdziesz niektóre z najlepszych miejsc do odwiedzenia w Limie Peru.

Jeśli jesteś pierwszym gościem w Limie Peru to musisz mieć pytanie w głowie, co zobaczyć w Limie Peru. Jeśli nie wiesz o najlepszych miejscach do zobaczenia w Limie Peru to musisz przeczytać ten post i dowiedzieć się.

Niektóre z najbardziej znanych miejsc do odwiedzenia w Limie Peru są następujące.

Puerto de la Cruz

Puerto de la Cruz to piękne miasto położone na wybrzeżu Limy Peru. Miasto to znane jest ze swoich wspaniałych plaż oraz ze wspaniałych widoków, które będzie można zobaczyć z miasta.

Calle 50

Calle 50 jest najstarszą ulicą w Limie Peru. Jest to centrum miasta i jest pełne restauracji i barów, które z pewnością uczynią Twój pobyt w Limie Peru niezapomnianym.

Katedra w Limie

Jest to najbardziej popularna katedra w Limie Peru i jeśli jesteś osobą religijną to jest to idealne miejsce do odwiedzenia w Limie Peru.

La Catedral de Lima

La Catedral de Lima jest jedną z najpiękniejszych katedr na całym świecie i jeśli jesteś miłośnikiem historii to musisz odwiedzić to miejsce w Limie Peru.

Kongres Narodowy

Kongres Narodowy jest najwyższym budynkiem w Limie Peru i jest najważniejszym punktem orientacyjnym miasta.

Plaza de Armas

Plaza de Armas jest centrum miasta i jest pełna muzeów, pomników i pięknych budynków.

Kościół San Francisco

Kościół San Francisco jest najstarszym kościołem w Limie Peru i jest jednym z najbardziej atrakcyjnych kościołów w Limie Peru.

Plac Centralny

Jest to miejsce, gdzie znajdziesz kilka pięknych parków w Limie Peru.

El Arzobispo

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o historii Peru, to jest to najlepsze miejsce do odwiedzenia w Limie Peru.

Palacio de Gobierno

Palacio de Gobierno jest jednym z najważniejszych budynków rządowych w Limie Peru i jest również jednym z najpiękniejszych budynków rządowych na całym świecie.

Wnioski:

Zobaczyłeś najlepsze miejsca do zobaczenia w Limie Peru i jeśli planujesz odwiedzić Limę Peru to polecam Ci odwiedzić wyżej wymienione miejsca, ponieważ są one najczęściej odwiedzanymi miejscami w Limie Peru.

Jeśli nie jesteś ekspertem od historii Peru, to możesz odwiedzić kościół San Francisco, który da ci wgląd w historię Peru.