Honolulu – co warto zobaczyć

Hawaje to miejsce, w którym znajdziesz niemal każdą rzecz. Piękne plaże, wspaniałe zachody słońca, niesamowite morskie jedzenie i najważniejsze jest to, że dostaniesz okazję, aby cieszyć się pięknem natury w inny sposób.

Najlepsze jest to, że na Hawajach znajdziesz wiele rzeczy do zbadania i odwiedzenia. Ale przed wyjazdem na Hawaje musisz mieć jasne pojęcie o miejscu.

Tutaj zamierzam podzielić się z Tobą niektórymi rzeczami, które powinieneś odwiedzić, gdy przyjdziesz na Hawaje.

Diamond Head

Jest to najbardziej znana atrakcja turystyczna na Hawajach. Sama nazwa mówi wszystko, ogromny krater wulkaniczny w kształcie kopuły. Krater jest otoczony plażą, a woda jest naprawdę spokojna i czysta. Zobaczysz wieloryby i żółwie, a także będziesz miał okazję podziwiać zachody słońca.

Plaża Waikiki

Jest to najbardziej znana plaża na Hawajach. Plaża ta jest pełna hoteli, barów, restauracji i wielu sklepów. Możesz podziwiać zachody słońca podczas relaksu na plaży.

Park Przyrody Zatoki Hanauma

Jest to jedno z najbardziej popularnych i najczęściej odwiedzanych miejsc na Hawajach. Znajdziesz tu wiele gatunków zwierząt morskich, ptaków, a także będziesz miał okazję podziwiać zachody słońca.

Kauai i Lanai

Są to dwie wyspy, które znajdują się po wschodniej stronie Hawajów. Są one pełne malowniczych krajobrazów, a woda jest bardzo czysta.

Molokai

Jest to kolejna wyspa, która znajduje się po zachodniej stronie Hawajów. Jest to również bardzo piękna wyspa. Znajdziesz tam wiele życia morskiego, a także wiele dzikich zwierząt.

Oahu

Jest to najbardziej zaludniona i największa wyspa Hawajów. Znajdziesz tu wiele centrów handlowych, hoteli, a także wiele plaż.

Wnioski:

Mam nadzieję, że podobał Ci się post o “Hawaje – co zobaczyć”. Jest to najpiękniejsze miejsce na ziemi i mam nadzieję, że będziecie mieli okazję je zwiedzić.