Sao Paulo – co warto zobaczyć

Sao Paulo jest największym miastem Brazylii, jest sercem kraju. Jeśli szukasz miasta, które zaoferuje Ci wiele zabawy, to Sao Paulo jest miejscem, które powinieneś odwiedzić.

Tutaj będziesz miał okazję cieszyć się nocnym życiem w mieście, będziesz miał okazję cieszyć się festiwalami, a także znajdziesz mnóstwo atrakcji turystycznych.

Oto 5 najlepszych miejsc, które musisz odwiedzić podczas pobytu w Sao Paulo.

Cemitério da Vila Formosa

Cemitério da Vila Formosa jest jednym z najbardziej znanych miejsc do odwiedzenia w Sao Paulo. Cmentarz znajduje się w pobliżu centrum miasta i jest jednym z najstarszych cmentarzy na świecie.

Cmentarz został zbudowany w 1855 roku i jest jednym z najbardziej popularnych miejsc turystycznych w mieście.

Largo da Carioca

Largo da Carioca jest jednym z głównych parków w Sao Paulo. Jest to miłe miejsce na relaks i spędzenie czasu z przyjaciółmi.

Będziesz mógł również cieszyć się życiem nocnym w tym miejscu, ponieważ są tam różne puby i kluby, które są otwarte do późna.

Ponte da Reforma

Ponte da Reforma jest jednym z najważniejszych mostów w mieście. Jest to świetne miejsce, aby cieszyć się życiem nocnym, a także jest znane ze swojej sztuki i kultury.

Most został zbudowany w 1892 roku i jest jednym z najbardziej ikonicznych punktów orientacyjnych miasta.

Museu de Arte Contemporanea da Universidade de Sao Paulo

Museu de Arte Contemporanea da Universidade de Sao Paulo jest jednym z najlepszych muzeów w Sao Paulo. Jest to piękne muzeum i będziesz miał okazję podziwiać architekturę i kolekcję sztuki.

Będziesz mógł również cieszyć się życiem nocnym w tym miejscu, ponieważ są tam różne bary i restauracje.

Wnioski:

Sao Paulo jest jednym z najbardziej znanych miast w Ameryce Południowej, jeśli planujesz podróż to miejsce będzie pierwszą rzeczą, którą musisz odwiedzić. Będziesz cieszyć się życiem nocnym i możliwościami zakupów w tym mieście.