San Francisco – co warto zobaczyć

San Francisco to niesamowite miasto pełne życia i energii. W San Francisco jest mnóstwo atrakcji i znanych miejsc do odwiedzenia. Jeśli chcesz poznać to miasto, to najlepszym sposobem jest wynajęcie samochodu i jazda po mieście.

Jeśli nigdy nie byłeś w tym mieście, to możesz poznać San Francisco z pomocą poniższych punktów.

Rzeczy do zobaczenia w San Francisco

Most Golden Gate

Most Golden Gate jest jedną ze słynnych atrakcji turystycznych miasta. Most ma wysokość 2,796 stóp i jest mostem wiszącym. Most ten łączy miasta San Francisco i Marin County.

Molo 39

Pier 39 jest jedną z największych atrakcji w mieście. Znajduje się na Fisherman’s Wharf i jest to jedno z najlepszych miejsc na zakupy. Można tu kupić pamiątki, jedzenie i napoje.

Pałac Sztuk Pięknych

Pałac Sztuk Pięknych jest jednym z największych budynków San Francisco. Został zbudowany w 1915 roku i jest centrum kulturalnym miasta.

Embarcadero

Embarcadero jest jednym z najbardziej popularnych centrów handlowych w San Francisco. Jeśli chcesz cieszyć się nabrzeżem, to jest to jedno z najlepszych miejsc.

Lombard Street

Lombard Street jest jedną z najbardziej znanych ulic miasta. Ulica ma nietypową nazwę ze względu na strome nachylenie drogi.

Kalifornijska Akademia Nauk

California Academy of Sciences jest jednym z najpopularniejszych muzeów miasta. Muzeum jest znane z dzikiej przyrody i ogrodów botanicznych.

Jeśli chcesz cieszyć się pięknem San Francisco to możesz wybrać którąkolwiek z tych atrakcji i mieć wspaniałe doświadczenie.

Wnioski:

Istnieje wiele rzeczy do zobaczenia w San Francisco, ale najlepszym sposobem na zwiedzanie tego miasta jest wynajęcie samochodu i jazda po mieście.